top of page
Aktualności: Blog2
  • Zdjęcie autoraizim

Kolejna umowa PPP podpisana

Ponad 800 nowoczesnych opraw LED wzdłuż około 30 kilometrów dróg zamontowanych zostanie w Gminie Kobylnica.


Inwestycja podniesie poziom bezpieczeństwa i znacząco wpłynie na komfort życia mieszkańców. Z kolei zastosowanie nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych będzie nieść za sobą pozytywne efekty dla ochrony środowiska i budżetu gminy. Łączna wartość projektu realizowanego w nowatorskiej formule partnerstwa publiczno-prywatnego wynosi 12 mln zł. Jest to tym samym największa pod względem wartości inwestycja samorządowa w Polsce z zakresu oświetlenia drogowego realizowana w formule PPP.

Spółka IZIM, należąca do funduszu BaltCap, oraz Gmina Kobylnica podpisały umowę o partnerstwie publiczno-prywatnym (PPP) na zaprojektowanie i wybudowanie nowoczesnego oświetlenia drogowego w 12 miejscowościach położonych na terenie gminy, wraz z jego utrzymaniem.

Zgodnie z zawartą umową, IZIM będzie odpowiedzialna za zaprojektowanie, sfinansowanie i wybudowanie energooszczędnego oświetlenia drogowego typu LED wzdłuż dróg gminnych na terenie Gminy Kobylnica, a ponadto przez 12 lat będzie odpowiadać za utrzymanie wybudowanej infrastruktury.


Większość nowych słupów oświetleniowych stanie przy ulicach w miejscowościach Kobylnica, Łosino i Bolesławice. Nowe oświetlenie pojawi się także w miejscowościach: Kruszyna, Sierakowo Słupskie, Kończewo, Kuleszewo, Widzino, Reblinko, Kwakowo, Sycewice oraz Zębowo. Umowa przewiduje, że prace projektowe i budowlane zostaną zrealizowane w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

103 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zmiana adresu

Miło nam poinformować o zmianie adresu rejestrowego spółki IZIM. Nasze biuro będzie się mieścić przy ul Puławskiej 145 w Warszawie, w przestrzeni zarządzanej przez Regus. Dzięki tej zmianie uzyskamy d

Kommentare


bottom of page